PLA Filamenty

Popis kategorie

Tisk pomocí 3D technologie se již stalo běžně dostupnou formou tisku. 3D tiskárny se vyrábějí v různých tvarech a velikostech. Některé jsou drahé stolní modely, jiné jsou přenosné a dají se přenášet jako běžné tiskárny.

Plastová vlákna

Mezi nejběžnější materiály používané při 3D tisku patří plastová vlákna ABS a PLA, ale k dispozici je také mnoho dalších. Při výběru filamentů je třeba mít na paměti jednu věc: musí být kompatibilní s tiskacím systémem vaší 3D tiskárny. PLA (polylaktidy vlákna) filamenty neobsahují žádnou ropu a jsou vyráběny z kukuřičného škrobu.

Vždy zvolte kvalitu

Při koupi PLA filamentů vsaďte vždy na ověřenou a kvalitní značku, protože pokud vás zláká jen nízká cena, mohou být ve filamentu například bubliny, které vám při trojrozměrném tisku znehodnotí vás produkt a negativně ovlivňují i ​​chod samotné tiskárny. PLA filamenty mají vysokou tvrdost a jsou ekologicky odbouratelné. V nabídce jsou neutrální i pestré barvy PLA filamentů pro různé kreativní 3D tiskařské účely pro domácí i podnikatelské využití.

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-2 z celkově 2 záznamů.