Tuby s hliníkovou membránou

Popis kategorie

Na uskladnění sypkých a sušených produktů máte několik možností. Jednou z nich je využití tuby. Tuby se naplní přes spodní část (dno), a následně se nahřejí například na varné desce. Otevírají se velmi jednoduše - stržením hliníkové membrány.

Tuby jsou odolné

Tuby jsou velmi efektivní při uskladnění potravin, které potřebují zůstat suché. Tuby jsou tedy odolné vůči jakýmkoli tekutinám, které by mohly způsobit zvlhnutí produktu, který se nachází ve uvnitř tuby.

Tuby jsou odolné i vůči samotnému vzduchu, který obsahuje kyslík, který je nebezpečný například pro kávu. Kávová zrna mohou začít oxidovat, což může způsobit ztrátu jejich chuti.

Materiál, ze kterého jsou tuby vyrobeno, zvládne i pády či naražení do jiné tuby. Tuby jsou mechanicky odolné a dlouho vám vydrží.

Jsou z neprůhledného

Pro některé suroviny není dobré, pokud jsou vystaveny velkému světlu, proto jsou tuby vyrobeny z neprůhledného materiálu, který produkt uvnitř ochrání před slunečními paprsky. Nemusí jít jen o kávu či čaj. Příkladem mohou být i některé doplňky stravy. 

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.