ZIP zavírání s okénkem

Popis kategorie

Máte doma kávu a ještě ji nemáte v kávové sáčky s hermetickým zipem? Hermetický zip na kávovém sáčku poskytne vaší kávě prostředí, ve kterém se vám tak brzy „nepokazí“. Díky zipu káva nebude vystavena kyslíku, který pro kávová zrna ne je dobrý.

Sáček s okénkem

Pokud plánujete využívat kávové sáčky i na jiné suroviny, jako například bylinky, můžete sáhnout po kapsách, které mají na přední straně obalu vytvořené okénko. Přes okénko snadno uvidíte, jaký produkt se uvnitř nachází. Zejména, pokud máte sáčky jedné barvy, je výhodné mít okénko, které vám usnadní hledání správné suroviny.

Správné uskladnění produktů

Jakékoli sušené produkty, včetně kávy, byste měli udržovat na místech, kde je málo světla. O to víc, pokud si vyberete kapsu s okénkem. Stačí si najít místo na polici ve skříňce v kuchyni a máte o problém méně.

Možnost být eko

Záleží vám na životním prostředí a nemáte rádi zbytečný odpad? Zvolte sáček s bio okénkem. Takové okénko je kompostovatelné, a proto nemusíte celou kávovou sáček vyhodit do komunálního odpadu, ale můžete jej kompostovat. 

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-7 z celkově 7 záznamů.