Bonus klub

Být věrný se vyplácí. Věrnostní program "Bonus klub" umožňuje získat skvělé dárky nebo slevy za každý nákup.
 
Jak se stát členem bonus klubu?
Nejprve je třeba se zaregistrovat  a  následně provést objednávku. Již od první objednávky sbíráte body. Stav bodů můžete sledovat po přihlášení ve svém účtu. Body se vždy připíší po odeslání objednávky a převzetí. Pokud bude objednávka stornována nebo nepřevzata, body se nepřičtou.
 
Jakou hodnotu mají body?
Za každé minuté 50 KČ v obchodě získáte 1 bod, který má hodnotu 1 KČ.
 
K čemu můžu použít body?


Máte dvě možnosti:


- můžete je použít jako slevu při dalším nákupu, v pokladně je třeba vybrat položku, že si přejete použít body jako slevu na nákup
- můžete je šetřit a vybírat si z široké palety dárků. Vždy je na výběr minimálně 10 dárků od nano podložky do auta až po Playstation 3 a Smart televizor. U každého dárku je napsána hodnota bodů, která je potřebná k jejich získání.
 
Jak mi doručíte dárek, který si vyberu?
Pokud dosáhnete požadovaného počtu bodů, jednoduše kliknete u dárku na tlačítko Zažádat o dárek. Následně obdržíte potvrzující mail a odečte se potřebné množství bodů z konta. Dárek doručí kurýr Packeta na adresu zákazníka do 14 pracovních dnů od zažádání.
 
Nárok na získání bodů nevzniká zpětně, ani nebudou dopsány dodatečně při nákupu bez registrace. Každé připsání bodů je podmíněno nákupem s registrací a každý další nákup musí být realizován přes tentýž účet.