Jedlý tisk

Popis kategorie

Potřeby pro jedlý tisk

Každé dítě, ale i dospělý miluje sladké a těší se, když ho blízcí obdarují na narozeniny krásným dortem. Dnes se dorty pečou od výmyslu světa, a to v různé velikosti či tvarů. No a jejich ozdobení se meze nekladou. Mnohé cukrárny nabízejí služby, pomocí kterých si může zákazník dát na dort jakýkoli motiv vytištěný jedlým inkoustem na jedlý papír. Není ničím výjimečné, dát si upéct dort na kterém se vyjímá obrázek oblíbené pohádkové postavičky, či hrdiny. Dokonce se dá na jedlý papír vytisknout i vlastní podobizna. 

Ti, kteří se věnují cukrářské výrobě ve velkém a vyrábějí jedlé obrázky, by uměli říci, jaké nevšední motivy si lidé na své dorty či cukrářské výtvory objednávají. Aby se něco takového dalo uskutečnit, je potřebný jídelní tisk. Jedlá tisk se neobejde bez jedlého inkoustu, jedlého papíru a tiskáren určených pro jedlý inkoust.

Jedlé inkousty

Jídlý tisk je proces vytváření předtištěného obrázku s jedlým inkoustem a může se použít na různé cukrárenské výrobky, jako jsou koláče, pečivo, či dorty. Návrhy vyrobené s jedlým inkoustem mohou být předtištěny nebo vytvořeny pouze tiskárnou k tomu určenou.

Jedlé inkousty z naší nabídky jsou vhodné pro většinu jedlých papírů a vyznačují se jasnými barvami s vysokou stálostí. Stejně jako jedlý papír, tak jedlé inkousty jsou zdravotně nezávadné a určené do potravinářství. Mohou se proto spotřebovávat bez nějakých škodlivých účinků. Doporučujeme je pro profesionální použití v cukrářské výrobě a ne pro tisk v domácích podmínkách.

Při výběru jedlého inkoustu dbejte na kompatibilitu s tiskárnou, to znamená, zda je u konkrétního inkoustu uvedena. Jedlý inkoust nabízíme v lahvičkách o objemu 100 ml nebo o objemu 250 ml. 

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-20 z celkově 20 záznamů.