Papírové tašky s krouceným uchem

Popis kategorie

Ekologické papírové tašky jsou vynikající volbou pro ty, kteří chtějí snížit svou uhlíkovou stopu, protože jsou vyrobeno z obnovitelných zdrojů. Nejenže se tím snižuje množství odpadu, který končí na našich skládkách, ale zvyšuje se i míra recyklace, protože tam končí méně plastových tašek.

Ekologické tašky

Čisté papírové tašky s krouceným uchem jsou ideální pro potravinářské účely nebo pro balení jiného zboží v maloobchodech. Tyto ekologicky odbouratelné papírové tašky jsou plně vyrobené z recyklovaných materiálů jsou dostupné nejen v univerzální bílé, hnědé (různé odstíny) a černé barvě, ale také v dalších méně tradičních barvách. Papírovou tašku s krouceným uchem můžete například vyjmout i ve barvách vašeho loga nebo si ho dát rovnou na tašky potisknout.

Opětovné využití

Výhodou papírových tašek je, že je mohou vaši zákazníci používat i poté, co z nich doma vyloží zboží. Navíc po jejich opotřebování a případném roztržení je velmi jednoduché. znovu zrecyklovat, čímž se završí jejich životní cyklus. Nabízejte tedy zákazníkům papírové tašky s krouceným uchem té nejvyšší kvality.

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-24 z celkově 35 záznamů.