Příslušenství

Popis kategorie

Příslušenství pro tiskárny

Žádná práce v kanceláři se neobejde bez příslušenství, které práci v ní usnadňují. Ať už je to kancelářský papír pro tisk faktur i objednávek nebo fotopapír pro tisk barevných reklamních materiálů.

Fotopapír

Fotopapír je papír se speciální povrchovou úpravou, která umožňuje dokonalejší absorpci inkoustu, díky čemuž budou vaše fotografie výrazně barevnější a ostřejší. Fotopapír můžete využít nejen pro tisk fotografií, ale také různých kancelářských dokumentů a barevných výtisků. Například reklamních materiálů, vizitek a pod. Fotopapíry proto vybírejte v závislosti na tom, k jakému účelu bude výtisk určen.

Kancelářský papír

Kancelářský papír je nezbytným pomocníkem každé kanceláře, domácnosti či úřadu. . Potřebují ho školy, studenti i školáci. V dnešní době už se vše tiskne na kancelářský papír, dokonce i poznámky do školy. Spotřeba papíru je velmi velká. Kancelářské papíry vybíráme také podle gramáže. Pro tisk každodenních dokumentů vám postačí kancelářský papír s gramáží 80g/m2.

Rolky do plotrů

Potřebujete tisknout velkoformátové fotografie či banery? Tak vám určitě nebudou stačit kancelářské papíry a fotopapíry ve velikosti A4 nebo A3. Nabízíme vám role do plotrů od váhy papíru 170g/m2 až po 260g/m2, kterými to zvládnete jednou dva. Lesklé či matné fotopapíry, odolné vůči vodě, prachu a jiným nečistotám.

Fólie do faxů

V případě, že ve své práci přijímáte faxy přes klasické faxovací stroje, jistě přivítáte naši nabídku fólií do faxů. Fólie do faxů jsou kompatibilní a můžete jejich používáním ušetřit až polovinu nákladů na tisk. 

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-24 z celkově 36 záznamů.