Plnitelné cartridge a CISS

Popis kategorie

Prioritou mnoha majitelů tiskárny je snižovat provozní náklady na tisk. Možností je mnoho. Pokud však používáte inkoustovou tiskárnu, snížit provozní náklady na tisk můžete jednoduše, a to opětovným naplňováním cartridgů. Plnitelné cartridge můžete naplňovat opakovaně, dokud nedojde k jejich opotřebení nebo pokud kvalita tisku bude odpovídat vašim požadavkům.

Plnitelné cartridge nebo CISS jednotky dosáhnou ve srovnání s originálními náplněmi úspory až do 80 %. Jedinou nevýhodou je to, že plnitelné cartridge a CISS jednotky vyžadují alespoň základní technickou dovednost. Nemusíte se obávat, není to příliš náročné.

Plnitelné cartridge 

Je jedno jakou značku inkoustové tiskárny používáte. Nabízíme vám sady kvalitních plnitelných kazet, které plnohodnotně nahradí inkoustové kazety tiskáren značek Brother, Epson, Canon nebo Hewlett Packard. Na výběr jsou plnitelné cartridge s inkoustem nebo bez něho, ten si však můžete zakoupit zvlášť. Plnitelné kazety mají autoresetovací čip. Díky němu můžete kazety plnit téměř donekonečna. Plnohodnotně nahradí originální inkoustové kazety. Naplňují se pomocí běžné stříkačky přes připravený speciální plnící otvor, který je utěsněn pryžovou zátkou.

CISS jednotky

CISS jednotky jsou externí plnitelné zásobníky, které spolehlivě nahradí inkoustové kazety originálních značek. Rychle se instalují, mají dlouhou životnost a nabízejí obrovskou úsporu při tisku. Většinu z nich koupíte ve výhodném balení s potřebnými nástroji pro instalaci do tiskárny a podrobným manuálem jak na to. CISS jednotky dodáváme s inkoustem nebo bez něj.

Inkoust si můžete dokoupit samostatně. Je určen nejen pro plnitelné kazety a CISS jednotky, ale také pro domácí plnění, či repasování inkoustových kazet nejpoužívanějších značek. Inkoust poskytuje vysokou stálost i sytost barev a je srovnatelný s inkoustem od výrobců tiskáren. Vybírejte jej podle typu tiskárny a samozřejmě podle barvy. V nabídce máme inkousty DYE v základních barvách, jako černá, purpurová, azurová a žlutá, ale máte na výběr také šedý nebo jedlý inkoust.

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-24 z celkově 51 záznamů.