Laserové tonery

Popis kategorie

Laserová technologie tisku je obecně charakteristická nižšími provozními náklady, vyšší rychlostí tisku a vyšším objemem textových dokumentů, které je schopna tiskárna přehnat přes své útroby. Od laserových tonerů se však v principu očekává totéž, jako od inkoustových náplní. Zajímavý poměr ceny i kvality a maximální spokojenost s výsledky tiskových úloh.

Uvedené požadavky dobře vypadají na papíře, ale jejich realizace v praxi může být složitější. Naštěstí se trh s inkoustovými cartridgy a laserovými tonery neustále dynamicky vyvíjí, takže najít toner s přesně nadávkovanými parametry pro tiskárnu Hewlett Packard, Canon, Brother, Dell nebo Epson nebude nejmenší problém. S dlouhým nosem ovšem samozřejmě neodejdete ani u ostatních značek. S kompatibilními tonery to může být zásah do černého Kompatibilní laserové tonery míří přesně tam kam mají. Především pokud se bavíme o příznivé ceně a přiměřené kvalitě tisku. Alternativní výrobci tonerů nedělají žádné kompromisy a neponechávají nic náhodě. Laserové tonery jsou tak vyráběny v souladu s technologickými postupy, přičemž jsou podrobeny přísnému testování kvality. ). Jak jsme to však již naznačili, kompatibilní tonery jsou ideálním řešením i pro praktické zákazníky, koří mají rádi ekonomicky výhodnější alternativy. Pokud tedy chcete rozšířit řady spokojených zákazníků, sáhněte právě po kompatibilních tonerech.

Výtěžnost toneru, také něco napoví

U kvalitních laserových tonerů se nemusíte obávat snížené kvality tisku nebo poškození tiskárny. Při výběru toneru se proto můžete soustředit spíše na jiné parametry. Například pro porovnání výtěžnosti laserových tonerů.

Tento údaj vám napoví, kolik dokumentů ve formátu A4 při standardním 5% pokrytí stránky dokáže daný toner vytisknout. Vzájemné srovnání tonerových kazet takovou optikou může být dobrým odrazovým můstkem pro výběr konkrétního toneru.

Pokud se vám však nechce trávit čas zdlouhavým porovnáváním výtěžnosti tonerů, sáhněte po zvýhodněných baleních nebo po ECO PACKECH. S těmito baleními získáte bonus v podobě toneru zdarma. V konečném důsledku vám tak zvýhodněné tonery poskytnou nejlepší poměr objemu a ceny, aniž byste museli pracně vyhledávat jiné alternativy. 

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-24 z celkově 1725 záznamů.