Jedlé inkousty

Popis kategorie

Jedlý inkoust pro tiskárny Canon

Díky stále většímu počtu lidí, kteří se snaží své koláče a dorty přizpůsobit moderní době, výrazně vzrostlo používání jedlého inkoustu. Viděli jste už cukroví s pěknými obrázky? Pokud ano, pak jste viděli výsledky toho, co lze dělat s jedlým inkoustem. Obrázky vytištěné pomocí jedlého inkoustu na jedlý papír mohou být použity i na různé jiné potraviny, a to sušenky nebo košíčky.

Jedlé inkousty doporučujeme pro profesionální použití v cukrárenské výrobě. Na domácí prostředí nejsou vhodné. Třeba poznamenat, že pokud se již jednou tiskne na tiskárně s jedlým inkoustem, tato tiskárna by se neměla používat na nic jiného a naopak. Když se začne tisknout na tiskárně normálním inkoustem, už se v ní nesmí používat jedlý inkoust. Inkoust, který není prodáván jako jedlý, může být po požití škodlivý a způsobit otravu.

Jedlé inkousty Canon

Jedlý inkoust se skládá převážně z potravinářského barviva. Je zdravotně nezávadný a bezpečný, sledovaný Úřadem pro kontrolu potravin. V naší nabídce si můžete vybrat jedlé inkousty ve více barvách, a v objemu 100 ml nebo 250 ml. Při výběru si důkladně prohlédněte, pro které konkrétní tiskárny je jedlý inkoust vhodný.

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-13 z celkově 13 záznamů.