Filamenty Nebula

Popis kategorie

3D tisk je výrobní proces, při kterém se k vytvoření fyzických objektů používá kvalitní 3D tiskárna a do ní se dávají náplně označované jako filamenty. Přední značkou filamentů, na které se při 3D tisku budete moci spolehnout, je společnost Nebula s výrobou v EU. Filamenty jsou klíčovou složkou 3D tisku a lze je zakoupit v mnoha různých kvalitativních, barevných, ale i složkových variantách.

Co je filament Nebula?

3D tiskové vlákno filament Nebula je speciální materiál pro 3D tisk vyrobený z plastového vlákna. Používá se na tisk objektů z trojrozměrných digitálních modelů. Nejčastěji používané materiály jsou ABS, PLA a nylon. Nanočástice, které filamenty obsahují, umožňují tlačit plast mnohem rychleji než jiná vlákna. To pomáhá vytvářet výrobky, které jsou levnější a cenově dostupnější.

Mají skvělou výdrž

Kvalitní Nebula filamenty jsou silné a odolné a při 3D tisku vydrží větší namáhání, aniž by se zlomily nebo praskly tak snadno jako jiné plastové filamenty. Zároveň si při těchto filamentech můžete být jisti konstantním průměrem v celé jeho délce.

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.