Obalový materiál

Popis kategorie

Obalový materiál je důležitým aspektem každého maloobchodu, odkud odchází zboží a produkty přímo ke konečnému zákazníkovi. Správně zvolený obalový materiál může výrazně ovlivnit vzhled vašich zásilek z obchodu a celkový dojem u zákazníků. Zde je několik důležitých aspektů při výběru balicího materiálu:

Cena

Obalový materiál může být velmi drahý, zvláště pokud chcete koupit výrobky vyrobené na míru, ale na trhu jsou i běžné rozměry za dostupné ceny. Při výběru obalového materiálu je důležité najít správnou rovnováhu mezi cenou a kvalitou.

Zásoby

Obalový materiál by měl být k dispozici ve velkém množství, protože se používá pro různé účely během celého pracovního dne. Měl by být také snadno dostupný, aby se k němu pracovníci, kteří chystají zásilky mohli snadno dostat. Měl by být také odolný, aby vydržel častou manipulaci ze strany přepravců.

Dostupnost

Pokud nemáte vždy dostatečnou zásobu obalového materiálu, vaše objednávky nebudou muset odejít včas. To by mohlo mít za následek ztrátu prodeje a negativní vliv na image vaší značky.

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-24 z celkově 295 záznamů.