Odpadní nádobky

Popis kategorie

Kontejnery a odpadní nádobky na tonery jsou skvělým způsobem, jak uspořádat a odložit pravidelně používané tonerové kazety, které jsou již prázdné nebo staré. Jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, aby se do nich vešly různé odpadní tonerové kazety, no ujistěte se, že je vhodná a kompatibilní pro velikost vaší nádoby s tonerem.

Odpadové nádoby jsou praktické

Praktickým řešením do domácnosti, ale zejména do firem je koupit tyto prázdné opakovaně plnitelné nádoby na odpadní toner, které mají víko. Díky tomu můžete použité kazety z tonerů bezpečně a úhledně uložit do nádoby, dokud nebudete mít čas je správně zlikvidovat.

Zvolte správnou velikost

Některé lahve s tonerem jsou dostatečně široké, aby se vešly do větších nádob, ale mnohé jsou užší než vysoké, proto je důležité ujistit se, že jste si pořídili kvalitní nádobu správné velikosti pro vaši láhev. Když kupujete nové nádoby na toner, ujistěte se, že hledáte takové, které mají těsné těsnění kolem vrchní části. To pomáhá udržet složky toneru uvnitř nádoby a zabraňuje úniku při skladování.

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-7 z celkově 7 záznamů.