Příslušenství

Popis kategorie

Příslušenství

Máte už vše nachystané na práci v dílně či ve skladu nebo doma? Možná vám chybí ještě pár drobností, které vám ale mohou usnadnit práci.

Co v této kategorii naleznete

Doplňky, které usnadňují práci. Do této kategorie patří nepochybně například rukavice, bez kterých je práce nebezpečná, a častokrát se nedoporučuje. Pokud během práce lepíte spoustu krabic, budete potřebovat nejen pevné ale i vázací pásky, které se využívají pro těžké náklady, které budou uloženy na paletách.

Při používání pásků vám nesmí chybět ani dávkovač pásky, se kterým se vám bude jednoduše lepit kartonová krabice. Pokud ukládáte těžké krabice na paletu a potřebuje ještě lépe zabezpečení, zamyslet se můžete i nad vázacími sponami.

Proč Tonezo.sk?

Internetová prodejna tonezo.sk má bohaté a dlouhé zkušenosti s prodejem obalového materiálu a různého příslušenství. Několik stovek spokojených zákazníků svědčí o výhodném prodeji. Na výběr máte vždy produkty, které jsou skladem a jsou v několika barvách a provedeních. Zároveň máte přímo na stránce možnost „chatu“, jehož prostřednictvím se můžete poradit přímo s prodejcem. 

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-14 z celkově 14 záznamů.