Jedlý papír oplátkový

Popis kategorie

Pečete pravidelně dorty nebo různé zákusky či perníky a chtěli byste jim dodat novou tvář? Nemusíte se trápit s náročným ručním zdobením, stačí vám jedlé barvy a jedlý oplátkový papír do tiskárny. Tento můžete dokonce použít i pro vegany na veganské zákusky, protože je vyroben pouze z bramborového škrobu a vody, takže v jeho složení nenajdete žádný lepek ani ořechy.

Velikost oplátkového papíru

Oplátkový jedlý papír má hladkou bílou povrchovou úpravu a jeho tloušťka se pohybuje od 0,35 do 0,4 mm, přičemž si podle preferované velikosti obrázku či obrázků zvolíte velikost A5 nebo A4. Tento druh jedlého papíru je vhodný k použití na fondánové povrchy zákusků, na které se jednoduše jen přiloží a krásně přilne.

Životnost oplátkového papíru

Abyste při jeho skladování prodloužili co nejvíce jeho životnost a zabránili zkroucení, skladujte jej na tmavém, suchém a chladnějším místě. Ideální na rovném povrchu. Před krájením na zákusku si nezapomeňte mírně namočit nůž, aby se vám tento druh jedlého papíru nepolámal. Zákusky s oplatkovým jedlým papírem dostanou zcela nový rozměr.

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-2 z celkově 2 záznamů.