Fotopapír

Popis kategorie

Fotopapíry pro inkoustové tiskárny

Potřebujete tisknout kvalitnější fotografie nebo reklamní materiály? Pak jste tady správně. S fotopapírem z naší nabídky zajistíte dokonalý tisk vašich fotografií a to není všechno. Fotopapír se totiž nepoužívá výhradně k tisku fotografií, ale můžete na něj tisknout různé kancelářské dokumenty, barevné výtisky či reklamní materiály a to ve vyšším barevném spektru a rozlišení.

Jak vybrat fotopapír?

Kvalita tisku je v podstatě stejná bez ohledu na tloušťku nebo plošnou hmotnost. Fotopapír s nižší gramáží zobrazí fotografii ve stejné kvalitě, jako fotopapír s tou vyšší. Takže se nenechte splést tím, že hrubší fotopapír znamená kvalitnější tisk. Při výběru gramáže fotopapíru si musíte v první řadě uvědomit, k čemu budete příští výtisk používat. 

Pokud tisknete fotografie se kterými se často manipuluje, zvolte fotopapír s vyšší plošnou hmotností, kde je jeho trvanlivost vyšší. Naopak fotopapíry s nižší plošnou hmotností jsou vhodné pro tisk reklamních materiálů.

Na výběr máte množství druhů fotografického papíru. V první řadě si všímejte jeho formátu, který může být A3, klasický A4 nebo menší formáty pro domácí použití. Také jsou fotopapíry buď v matném nebo lesklém provedení, či fotopapíry s oboustrannou úpravou, která umožňuje tisk na obě strany. Neméně důležitá je povrchová úprava fotopapíru, která je různá a můžete ji zvolit dle vašich požadavků na tisk. 

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-11 z celkově 11 záznamů.