Reklamační podmínky

Při jakémkoli problému nás v první řadě kontaktujte telefonicky, mailem, nebo přes online chat. Je to nejrychlejší způsob.

Bez přiložené kopie faktury reklamace vyřízena nebude!


Při uplatnění reklamace je třeba předložit doklad o koupi a/nebo záruční list v případě, že byl vydán. V našem případě kopii faktury.

Povinnosti prodávajících v reklamačním řízení upravuje Občanský zákoník (dále jen OZ - zákon č. 40/1964 Sb., ve znění pozdějších předpisů) 250/2007 Sb. o ochraně spotřebitele ao změně zákona č.j. 372/1990 Sb. o přestupcích ve znění zákona č.j. 397/2008 Sb.

1. Na veškeré zboží prodávané v elektronickém obchodě www.tonezo.cz je 2 roky, není-li uvedeno datum spotřeby na obalu.

2. Zboží které je vadné, neúplné nebo poškozené urychleně zašlete zpět na naši adresu, kterou naleznete v kontaktech, nezapomeňte přiložit kopii faktury a krátký popis závady zboží. Bez kopie faktury nebude Vaše reklamace akceptována.

Reklamaci nám neposílejte na dobírku, ale jako balík nebo doporučený dopis. Nezapomeňte přiložit kopii faktury a krátký popis závady.

Pokud žádáte vrácení peněz, ujistěte se, že jste do zásilky zabalili vše, co je uvedeno na faktuře. Pokud neodpovídá obsah faktuře, bude třeba chybějící položky doposlat, nebo odečteme hodnotu chybějících položek z výsledné částky. O této skutečnosti vždy informujeme dopředu emailem.

Záruka se nevztahuje na následující případy: 

Pokud je zboží poškozeno neodbornou manipulací
Poškození zboží během přepravy k zákazníkovi
Pokud je zboží poškozeno nesprávným skladováním
Pokud vznikla chyba nesprávnou manipulací
Reklamování parametrů, které výrobce nezaručuje
Pokud je toner nebo cartridge mechanicky poškozen
 
3. Způsob vyřízení reklamace: V případě uznání reklamace je zaslán buď opravený produkt, vyměněný za nový kus, nebo jsou vráceny peníze v plné výši. Čas na vyřízení reklamace je 30 dní.

Online reklamační formulář a PDF formulář pro odstoupení od smlouvy:

Online reklamační formulář můžete vyplnit zde.
Odstoupení od smlouvy ve formátu PDF si můžete převzít zde.