Inkoustové cartridge

Popis kategorie

Inkoustová technologie tisku je synonymem kvality. Inkoustové tiskárny jsou schopny nabídnout klasické černobílé nebo barevné tisky s prémiovou kvalitou, ale hravě si dokáží poradit is fotografiemi, za které by se nemusel stydět ani profesionální fotolab. ruku v ruce s náplní

Pro přesnost barev, vynikající kontrast fotografií nebo tisku, jednodušeji řečeno pro celkový design výtisků, je důležitý model tiskárny. Bez spolehlivých a kvalitních inkoustových cartridgů, nebo chcete-li inkoustových kazet, zda náplní by to však také nešlo. 

Inkoustové cartridge jsou plněny podle barevného modelu CMYK, který používá k míchání odstínů 4 barvy. Jedná se o azurovou - cyan, purpurovou - magenta, žlutou - yelow a černou - black barvu. V praxi si pak můžete vybírat z kompatibilních (alternativních) náplní pro tiskárny Brother, Canon, Epson, Hewlett Packard, Lexmark, Dell či Ricoh. Z pohledu zákazníka je potěšující zejména fakt, že nejen originální, ale i alternativní inkoustové cartridge splňují bez jakýchkoli kompromisů standardy kvality. 

ISO není formalita, zvažte kompatibilní náplně

Pokud se rozhodnete pro originální inkoustové cartridge, vsadíte na jistotu. O nic horšího na tom však nebudete ani u kompatibilních náplní. Kompatibilní náplně si na nic nehrají. Nehrají si na zmiňované originální inkoustové cartridge a nechtějí okouzlit pouze cenou. I když ta je v jejich případě skutečně lákavá a dokáže ušetřit mnohem více finančních prostředků, než si dovedete představit, kompatibilní náplně mají vyšší ambice. Kromě výborného poměru ceny chtějí nabídnout i patřičnou kvalitu. Inu a jak se zdá, daří se jim nad očekávání.

Kompatibilní tonery jsou vyráběny podle precizních technologických postupů. Není proto divu, že po všech stránkách splňují normu ISO 9001 a vyhovují také dalším normám, jako například. ISO 14001. Výsledek? Kompatibilní inkoustové cartridge, nabízejí srovnatelnou kvalitu tisku, jako originální náplně.  snížit náklady na tisk. S výhodným balením často obdržíte 2 nebo 3 náplně zdarma, takže si rozhodně nenechte ujít takovou příležitost. Stačí si jen vybrat. Pokud je vaší prioritou snaha ušetřit, vezměte v úvahu také plnitelné cartridge a CISS jednotky.  

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-24 z celkově 912 záznamů.