Canon

Popis kategorie

Plnitelné cartridge a CISS Canon

Inkoustové tiskárny se využívají hlavně v menších kancelářích nebo v domácnostech. K jejich provozu jsou zapotřebí kazety, které je třeba neustále měnit. Mají nedostatečnou kapacitu a tak po několika vytištěných stranách dochází inkoust. Abyste nemuseli neustále kupovat nové inkoustové kazety, můžete je opětovně doplňovat. Potřebujete však plnitelné cartridge nebo CISS jednotky.

Plnitelné cartridge Canon

Plnitelné kazety nebo cartridge jsou velikostí identické jako originální inkoustové kazety Canon a plnohodnotně je nahradí. Snadno je naplníte pomocí stříkačky přes připravený speciální otvor a díky autoresetovacímu čipu je budete opětovně plnit velmi dlouho. Plnitelné cartridge můžete koupit s inkoustem, nebo bez něj. V tom případě doporučujeme inkoust DYE určený pro inkoustové kazety Canon.

CISS jednotky Canon

Chcete ušetřit náklady na tisk několikanásobně? Doporučujeme vám CISS jednotky Canon, které mají externí zásobníky s nesrovnatelně větším objemem a plnohodnotně nahradí inkoustové kazety Canon. V balení obdržíte nejen CISS jednotku, ale také zásobníky, nástroje potřebné k instalaci do tiskárny a podrobný manuál.  

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-6 z celkově 6 záznamů.