Jehličkové pásky

Popis kategorie

Kompatibilní jehličkové pásky

Jehličkové tiskárny patří mezi nejstarší druhy tiskáren, ale stále se ve velkém používají v různých firmách nebo provozech. Mají sice nižší kvalitu tisku v porovnání s inkoustovými nebo laserovými tiskárnami, ale na druhé straně jsou oblíbené pro nízké náklady na tisk a dlouhou životnost tiskárny. Jehličkové tiskárny v současnosti nabízejí i velmi vysokou rychlost tisku s mimořádnou spolehlivostí.

Jehličkové tiskárny tisknou za pomoci skupiny pohyblivých jehliček, které jsou vystřelovány elektromagnetem oproti pásce napuštěné inkoustem. Přes ni vytvoří bod na papíře a soubor těchto bodů vytvoří znak. Čili způsob tisku se podobá psacímu stroji.

Jehličkové tiskárny umožňují tisknout více kopií najednou, jsou vhodné pouze pro tisk textu, dlouhých seznamů, či speciálních formulářů. Jsou skvělé do fakturačních oddělení, účtáren, kde je třeba používat nekonečný papír nebo vícedílné formuláře.  u jiných druhů tonerů vybírejte podle kompatibility s tou kterou tiskárnou. 

Jehličkové pásky mohou být červené nebo černé. Černé jsou obecně používány nejvíce. My vám nabízíme alternativní pásky pro tiskárny Epson, díky čemuž budou vaše náklady na tisk ještě nižší v porovnání s originálními, a to až o několik desítek procent. Jehličkové pásky můžete vybírat i podle vydatnosti tisku. Na výběr máte vydatnost až 15 milionů znaků, 4 nebo 2 miliony. Díky vyšší vydatnosti jehličkové pásky bude jehličková tiskárna připravena pro velkoobjemový tisk s nízkými celkovými náklady.

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-4 z celkově 4 záznamů.