Tuby s ventilem

Popis kategorie

Kromě klasických tub známe i tuby, které mají navíc jeden doplněk – ventil. Ventil slouží k zachování lepší kvality produktu, který umístíte do tuby. Přes ventil se nedostane do tuby tolik nečistot a samotný produkt vydrží déle.

Princip tuby

Poté, jak si otevřete tubu ze spodní strany, tubu naplníte a uzavřete. Uzavřenou část položíte na horkou desku, kde zafixujete uzavření. Celý proces děláte ze spodní části tuby – plníte přes dno. Budete-li chtít tubu otevřít, musíte strhnout hliníkovou membránu. Potom budete moci bez problémů využít surovinu uvnitř tuby.

Tuba je odolná

Tuby s ventilem (ale i bez něj) jsou odolné vůči mechanickému poškození, vůči vodě a jiným tekutinám a také vůči vzduchu. Správně uzavřená nádoba zajistí vhodné uskladňující prostředí.

Různé varianty

Na výběr máte dvě tuby s ventilem a to ve velikostech 73x120 mm a 99x160 mm. Když jsi vyberete požadovanou velikost, můžete se zaměřit na výběr barvy. K dispozici máte základní barvy – černou a bílou. Zaujmout vás může i přírodní eko barva. 

Zobrazit celý popis Skrýt popis
Řadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější

    S touto kombinací filtrů si neumíme poradit. Bohužel takové zboží nemáme.

    Zkuste použít jiné filtry nebo nám zavolejte na číslo 704 036 346 nebo napište mail na info@tonezo.cz a rádi vám s výběrem pomůžeme.